2003- URSUS II 2004 - ARMADO

Po lekkim rozprężeniu treningowym wracamy do gry!

2003
Sobota , zbiórka godz.8.20 na Błoniance. Zabieramy legitymacje , ochraniacze, buty oraz formę :) Gramy rewanż z Ursusem II , początek spotkania o godzinie 10.00 . Jedziemy do własnym transportem do Warszawy na ul. Sosnkowskiego 3. Gramy w strojach klubowych. Z 2004 powołani: Oskar Nowicki, Jakub Wojciechowski oraz Marceli Kozłowski. W razie nieobecności proszę o informację.

P.S Proszę przekazać Kępeszowi :)

2004
Niedziela , zbiórka o godzinie 11.00 na Błoniance. Zabieramy legitymacje , ochraniacze, żółte stroje oraz również formę :)Gramy rewanż z drużyną ARMADO , początek meczu o godzinie 13.00. Na mecz jedziemy BUSEM. KONIECZNIE PROSZĘ ZABRAĆ PODSTEMPLOWANE AKTUALNE LEGITYMACJĘ : KACPER KUKUŁKA ORAZ JAKUB WOJCIECHOWSKI. W razie nieobecności proszę o informację.