3 PUNKTY Z PERŁA

Po słabym starcie w Boryszewie, nasza drużyna wyciągnęła wnioski i po dobrym spotkaniu zwyciężyła 2:0 z Perłą Złotokłos. W pierwszej części spotkania raczej kontrolowaliśmy przebieg meczu i kilka razy groźnie zaatakowaliśmy bramkę przeciwnika. Staraliśmy się utrzymywać przy piłce i wymienialiśmy sporo podań, agresywnie zagraliśmy w odbiorze. Końcówka pierwszej połowy to już lekka przewaga przeciwnika, lecz zdecydowana gra w defensywie i oczywiście odrobinę szczęścia pozwoliło utrzymać wynik 2:0 do przerwy. Druga połowa była bardzo wyrównana, obfitowała w akcje zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Stworzyliśmy kilka akcji, które powinny zakończyć się bramką. W tej połowie nie pały żadne bramki. Generalnie gra naszej drużyny była dobra, ale należy pamiętać że gra się tyle na ile pozwala przeciwnik. Na kolejne mecze ze Zniczem czy też z Miętnym musimy jeszcze sporo popracować .